Heategevuslikul kontserdil „Laulud sõdurile" kuuleb Tanel Padari uut lugu „Varjudes”

Uudised

Kommenteeri
Homme kell 20.00 eetrisse jõudval heategevuslikul kontserdil „Laulud sõdurile” laulavad kaitseväelaste laste toetuseks paremik Eesti muusikuid. Esmakordselt tulevad esitlusele kaks uut lugu — Tanel Padari toob vaatajateni pala „Varjudes” ja Toomas Uibo loo „Looduslaps”. Kontsert on eetris 22. juuni õhtul Kanal 2-s ja Postimehe veebis.

Homme, 22. juunil eetris oleva südamlikul kontserdil „Laulud sõdurile” astuvad üles Tanel Padar, Liisi Koikson, Marko Matvere, Jüri Pootsmann, Elina Born, Toomas Uibo, Eleryn Tiit ja Kéa ning muusikuid saadab Kaitseväe orkester dirigent Teet Raik’i juhatusel. Esitamisele tulevad nii artistide enda lood kui ka palad meie laiast muusikavaramust.

Armastatud laulja Tanel Padar esitab kontserdil kolm pala, neist kaks oma bändiga ning üheks looks liitub nendega ka Kaitseväe orkester. Esmakordselt jõuab kontserdil kuulajateni live-esituses Tanel Padari värske singel „Varjudes”, mida esitab Tanel koos Tarvi Kulliga klahvpillidel, Siim Usinaga bassil ja Kaspar Kallustega trummidel. Rockmuusikast inspireeritud loo kirjutamiseks sai Tanel inspiratsiooni tütar Lindalt, kellele meeldib kodus isa esituses kuulda just kurjemaid kitarrikäike. Loo produtseeris Padar koos Eric Kammistega ning sõnad kirjutas Martin Saaremägi.

Üle pika aja saab taas kuulda ka lauljat Toomas Uibot, kes esitleb kontserdil oma uut singlit „Looduslaps”. „Looduslaps” on algupäraselt Nat King Cole lugu, mis jutustab ühest väikesest targast poisist, kes jagab põhjapanevat elutarkust armastuse olulisusest. Leelo Tungal on teinud neile sõnadele eestikeelse tõlke. Toomas Uibo märgib: „Heategevuslik kontsert „Laulud sõdurile” suunab meie tähelepanu haavatud ja langenud kaitseväelaste lastele. Oluline on, et jagame oma armastust nendele lastele, kelle vanemad on kaitsnud meie riiki.”

Sündmusega „Laulud sõdurile” kogub Carolin Illenzeeri Fond raha raskelt vigastatud või teenistuses langenud kaitseväelaste laste haridustee ning huvitegevuse toetamiseks. Oma kohalolekuga Mereväe Miinisadamas austasid kontserti ka Eesti Vabariigi peaminister Kaja Kallas, kaitseminister Kalle Laanet ja Kaitseväe juhataja kindralleitnant Martin Herem.

Carolin Illenzeeri Fondi korraldatud heategevuslik kontsert toimus esmakordselt aastal 2012 ning käesoleva aasta kontserdiga tähistati selle südamliku ettevõtmise 10. toimumiskorda. Carolin Illenzeeri Fond on saanud oma nime 2005. aastal välismissioonil Iraagis langenud vanemveebel Arre Illenzeeri tütre Carolini järgi. Toona hakkasid veebel Illenzeeri kaitseväelastest sõbrad perekonda toetama. Välismissioonid jätkusid ja kurbi teateid tuli veel, siis loodi Carolin Illenzeeri Fond aitamaks sarnasesse olukorda sattunud peresid. Fond toetab enda nimistus olevate laste haridusteed ja huvitegevust.

Kontserdist „Laulud sõdurile” saab osa juba homme, 22. juuni õhtul kell 20.00 Kanal 2-s ja online-ülekandena Postimehe veebis ning kordus on 23. juunil kell 12 Kanal 2-s.

Heategevuslik kontsert „Laulud sõdurile” toimub koostöös Eesti Kaitseväe, Kanal 2-e ja Postimehega. Kontserti toetavad BLRT Grupp, Chemi-Pharm, Graanul Invest, Milworks ja Baltic Workboats. 

Fondi annetustelefonid on avatud juba nüüd. Oma panuse Carolin Illenzeeri Fondile saab anda helistades annetusnumbritele:

900 6705 – 5 eurot

900 6715 – 15 eurot

900 6735 – 35 eurot

Ja fondi pangakontole:

SA Carolin Illenzeeri Fond

IBAN: EE687700771001314163


Ja fondi pangakontole:

SA Carolin Illenzeeri Fond

IBAN: EE687700771001314163

Lisainfo:

Iti Aavik

+372 53462209

iti@carolinfond.ee

https://www.carolinillenzeerifond.ee/ 
Lisa kommentaar

Email again: