Galerii: Heategevuslik õhtusöök Alar Karisega kogus rekordsumma kaitseväelaste laste toetuseks

Proto Avastustehases toimus 12. aprillil juba 11. korda Carolin Illenzeeri Fondi heategevuslik õhtusöök, kus osales ka fondi patroon Vabariigi President Alar Karis abikaasaga. Sündmus näitas, et eestlastel jätkub südameheadust nii ukrainlastele kui ka meie oma langenud või raskelt vigastada saanud kaitseväelaste lastele. Heategevuslik õhtusöök kogus rekordsumma annetusi.

Loe lisaks

Fondi patrooni jõulutervitus!

Fondi patroon Alar Karis kutsub üles avama oma südame ja annetama Eesti kaitseväe teenistuses langenud või viga saanud laste haridustee toetuseks. 
Loe lisaks

President Karisest saab Carolin Illenzeeri Fondi patroon

President Alar Karisest saab Carolin Illenzeeri Fondi patroon, mis toetab teenistuses langenud või raskelt vigastada saanud Eesti kaitseväelaste lapsi. Sihtasutuse Carolin Illenzeeri Fond eesmärk on raha ja mitterahaliste vahendite kogumine teenistuses langenud või raskelt vigastada saanud Eesti kaitseväelaste laste toetamiseks nende haridusteel.
Loe lisaks

Astu meie kogukonna liikmeks ja hakka püsiannetajaks!

Juba järgmisel nädalal, 30. novembril toimuvad taaskord annetamistalgud. See liikumine on alguse saanud Ameerika Ühendriikidest ning loodud vastureaktsioonina mustale reedele. Talgute mõte on pöörata tähelepanu annetamisele, heategevusele ning seda kõike ka natuke lõbusamas või tavapäratumas võtmes. Juba kolmandat aastat järjest korraldatakse annetamistalguid ka Eestis.
Loe lisaks

Arhiiv