Annetamistalgud

Igal aastal lisandub Carolin Illenzeeri Fondi perede hulka riigikaitsjaid, kes kaotanud Eesti turvatunnet luues oma elu või tervise. Seekord soovime annetamistalgutega leida abi, et kindlalt jätkata koolialguse ja huvihariduse toetustega, saata lapsi laagritesse ja anda välja ülikoolistipendiume


Loe lisaks

Heategevuslik kontsert „Laulud sõdurile” kogus ligi 30 000 eurot toetust

Heategevusliku kontserdiga „Laulud sõdurile” koguti ligi 30 000 eurot langenud ja raskelt vigastatud kaitseväelaste laste haridustee ja huvitegevuse toetuseks. Heategevusliku kontserdiga „Laulud sõdurile” koguti ligi 30 000 eurot langenud ja raskelt vigastatud kaitseväelaste laste haridustee ja huvitegevuse toetuseks.
Loe lisaks

GALERII: Taara kaitseväelinnakus toimus heategevusliku kontserdi „Laulud sõdurile” salvestus

Taara kaitseväelinnakus Võrus toimus eile õhtul päikseloojangus heategevusliku kontserdi „Laulud sõdurile” salvestus, kus muusikalist hingepaitust pakkusid Eesti armastatuimad lauljad Eesti Sõjaväeorkestri saatel. Kontserdil osalesid president Kersti Kaljulaid, kaitseminister Hanno Pevkur, Kaitseväe juhataja Martin Herem ja paljud teised. Kontsert on eetris 19. juuni õhtul Kanal 2-s ja Postimehe veebis.
Loe lisaks

Arhiiv