Kersti Kaljulaidi sünnipäevatervitus 

Uudised

Kommenteeri
Carolin Illenzeeri Fond saab täna, 27. detsembril, viieteist aastaseks. Vaata videot, kus fondi patroon Kersti Kaljulaid meenutab teekond väikesest kodanikualgatusest tänaseni.

Fond on saanud oma nime väikese Carolini järgi, kelle isa Arre langes Iraagis sõjalisel missioonil ning nägi oma mõnekuist tütart vaid ühe korra Eestis puhkusel viibides. Soov perekonda aidata ja sarnaste perekondade tekkiminine viis Carolin Illenzeeri Fondi loomiseni. Fond toetab Eesti Kaitseväe teenistuses langenud või raskelt viga saanud kaitseväelaste laste haridusteed.

Me kõik saame aidata ja panustada. Igaühe tegu loeb, kui me ei saa riiki ise kaitsta, siis saame hoida tagalat, et eesliinil olijatel südames lihtsam oleks.

Fondi patroon Kersti Kaljulaid ütleb oma pöördumises: “Väikesest kodanikualgatusest on tänaseks välja kasvanud tugev ja tegus organisatsioon, mis on aidanud kümneid lapsi ja peresid. Teadmine, et sinu lapsed ja lähedased ei jää kunagi üksi, on andnud kindlustunde sadadele ja tuhandetele kaitseväelastele, kelle teenistus Eesti riigi kaitsel on alati seotud riskidega. See kõik on saanud võimalikuks tänu sadadele annetusi teinud Eesti inimestele. Fondi patroonina tänan kõiki, kes meiega sel teekonnal kaasas on olnud.”

2020. aastal jagas fond 38 lapsele koolialguse toetust ja üks nooruk sai stipendiumi magistriõpinguteks. Kokku said lapsed 14 710 euro väärtuses koolialguse toetusi.

Toetasime ka laste huviharidust andes välja stipendiumid nii klaveri kui ka keraamika õpinguteks, keeleõppeks ning muidugi spordi harrastamiseks. Fondi lapsed tegelevad käsipalli, korvpalli, jalgpalli, judo, ratsutamise, ujumise ja tantsimisega. Lisaks on neil fondi toel võimalik osaleda huvilaagrites.

Igaühel on võimalik panustada riigikaitsesse. Võime seda teha otseselt enda elu ja tervise hinnaga või panustada läbi selle, et hoiame nende vaprate kaitseväelaste tagala turvalisena - kedagi ei jäeta üksi.

Helista meie annetusnumbritele:

900 6705 – 5 eurot

900 6715 – 15 eurot

900 6735 – 35 eurot

Anneta meie pangakontole

SA Carolin Illenzeeri Fond

IBAN: EE687700771001314163Lisa kommentaar

Email again: