Südantsoojendav heategevuslik kontsert “Laulud sõdurile” kõlas Võidupüha eel Tartu Jaani kirikus

Uudised

Kommenteeri
22. juunil kell 19.00 Tartu Jaani kirikus toimunud heategevuslik kontsert “Laulud sõdurile” soojendas inimeste südameid nii kohapeal kirikus kui ka televisiooni vahendusel kodudes. Elamust otseülekandena ja kordusena pakkus ETV. Lahkete annetajate toel kogusime hukkunud või vigastada saanud kaitseväelaste laste haridustee ja huvitegevuse toetuseks üle 40 000 euro.

Oma kohaloluga austasid sündmust fondi patroon Eesti Vabariigi president Kersti Kaljulaid, peaminister Jüri Ratas, kaitseminister Jüri Luik ja Kaitseväe juhataja kindramajor Martin Herem.

“See on ühtlasi ilus ja valus töö — aidata viia ellu nende laste unistusi, kelle vanem on langenud või vigastada saanud kaitstes Eestit kodust kaugel,” ütles fondi patroon Kersti Kaljulaid.

Muusikutest pakkusid oma uusimat loomingut kui ka vanu armastatud lugusid Pearu Paulus, Laura, Johansonid, Mari Jürjens, Stefan, Uku Suviste, Inga, Helin-Mari Arder ja Ariadne. Muusikuid saatis Kaitseväe orkester, mida juhatas Teet Raik.

Kontserdi ja ülekande toimumisele aitasid kaasa Alo Puustak, Eva Saar, Marek Miil, Piret Jürman, Lii Kuldmäe, Martin Markii, ERR, Space, RGB ja Creatum. Mõjusat kontserpaika pakkus Tartu Jaani kirik.

Pildigaleriid:

Sündmuse ametliku fotograafi Erlend Štaub galerii

https://drive.google.com/drive/folders/1JkG2KmZOfdECkfPUC0981h1qvdr3zgZg

Delfi galerii

https://kroonika.delfi.ee/news/paevapilt/fotod-sudamlik-heategevuskontsert-laulud-sodurile-toi-kokku-eesti-muusika-absoluutsed-tipud?id=86619487

Õhtulehe galerii

https://www.ohtuleht.ee/968105/galerii-heategevuslikul-kontserdillaulud-sodurile-koguti-toetust-vigastatud-kaitsevaelaste-lastele

Postimehe galerii

https://tartu.postimees.ee/6713953/pildid-tartu-jaani-kirikus-kolas-voidupuha-eelohtul-heategevuslik-kontsert-laulud-sodurile

Eesti Kaitseväe galerii

https://pildid.mil.ee/index.php?/category/59481

Kontserdi saab järgi vaadata:

https://etv.err.ee/949642/heategevuskontsert-laulud-sodurile


Lisa kommentaar

Email again: