Heategevuslikul kontserdil “Laulud sõdurile” osalevad Vabariigi President, kaitseväe juhataja ja kaitseminister

Uudised

Kommenteeri
Esmaspäeval, 22. juunil kell 20.00 jõuab publikuni teenistuses langenud ja vigastada saanud kaitseväelaste laste toetuseks loodud Carolin Illenzeeri Fondi heategevuslik kontsert „Laulud sõdurile“. Kontserdil esinevad paremik Eesti muusikutest — Karl-Erik Taukar, Siiri Sisask, Getter Jaani, Grete Paia, Jaagup Tuisk, Inger ja Merilin Mälk.
Heategevusliku kontserdiga kogutud annetustega toetab Carolin Illenzeeri Fond raskelt vigastatud või teenistuses langenud kaitseväelaste laste haridusteed ning huvitegevust. Sel aastal juba kaheksandat korda toimuva kontserdi salvestus toimub täna, 18. juunil Tapa sõjaväelinnakus. Kontsert jõuab kõigi eestlasteni 22. juunil kell 20.00 ja 23. juunil kell 12.00 läbi Kanal 2 ning on kättesaadav ka vabalevis. Kui varasemalt on heategevuslik kontsert leidnud aset Võidupüha paraadiga samas linnas, siis seoses COVID-19 viiruse levikuga toimub kontsert tänavu kinnises sõjaväelinnakus ning publikuks on seal teenivad Eesti kaitseväelased ja liitlassõdurid. Kontserdil osalevad ka president, kaitseväe juhataja ja kaitseminister.

“Meil on hea meel, et hoolimata teistsugusest kevadest heategevuslik kontsert “Laulud sõdurile” siiski toimub ning saame üheskoos ulatada abikäe oma eluga riskivate kaitseväelaste laste hariduse ja huvitegevuse toetuseks. Eriti sümboolne on, et Võidupüha eel toimub kontsert just Tapa sõjaväelinnakus ning publik näeb seda kinnist territooriumit natukene lähemalt,” märkis kaitseväe juhataja kindralmajor Martin Herem.

Kontserdil “Laulud sõdurile” astuvad üles seitse Eesti armastatud lauljat — Karl-Erik Taukar, Siiri Sisask, Getter Jaani, Grete Paia, Jaagup Tuisk, Inger ja Merilin Mälk. Muusikuid saadab Eesti Kaitseväe orkestri rockbänd koos puhkpillikvintetiga. Dirigent on Teet Raik. Esitamisele tulevad nii lauljate enda lood kui ka palad meie laiast muusikavaramust.

Carolin Illenzeeri Fond kutsub inimesi üles toetama lapsi helistades fondi annetustelefonidele. Üheksa tegevusaasta jooksul on pered tänu fondi toetustele saanud tuge oma laste ülikooli saatmisel, hobidega tegelemisel ning kooliaasta alguse puhul. Fond on saanud oma nime 2005. aastal välismissioonil Iraagis langenud vanemveebel Arre Illenzeeri tütre Carolini järgi.

Annetustelefonid on avatud juba nüüd numbril 900 6705 annetades 5 eurot, numbril 900 6715 annetades 15 eurot ja numbril 900 6735 annetades 35 eurot.

Heategevuslik kontsert “Laulud sõdurile” toimub koostöös Postimees Grupiga.

Lisainformatsioon:
Iti Aavik
SA Carolin Illenzeeri Fond
Tegevjuht
+372 53462209
iti@carolinfond.ee


Lisa kommentaar

Email again: