Galerii: Ämari lennuvälja päikeseloojangu ilus toimus heategevuslik kontsert „Laulud sõdurile”

Ämari lennuväljal toimus 16. juunil heategevusliku kontserdi „Laulud sõdurile” salvestus, kus muusikalist hingepaitust pakkusid Eesti parimad lauljad Sõjaväeorkestri saatel. Kontserdil osalesid Eesti Vabariigi president Alar Karis abikaasaga, president Kersti Kaljulaid, peaminister Kaja Kallas, Kaitseväe juhataja Martin Herem ja paljud teised. Kontsert on eetris 22. juuni õhtul kell 20.00 Kanal 2-s ja Postimehe veebis.
Loe lisaks

Heategevuslik kontsert „Laulud sõdurile” toimub esmakordselt Ämari lennubaasis

Ämari lennuväli on lavaks heategevuslikule kontserdile „Laulud sõdurile”, kus astuvad üles armastatud Eesti lauljad Sõjaväeorkestri saatel. Kui kontserdil pakuvad taas muusikalist hingepaitust Ines ja Karl-Erik Taukar, siis kõik ülejäänud artistid asuvad kontserdil üles esmakordselt — Alika Milova, Duo Ruut, René Soom, villemdrillem ja Suured tüdrukud. Kontsert on eetris 22. juuni õhtul Kanal 2-s ja Postimehe veebis.
Loe lisaks

Heategevuslik kontsert „Laulud sõdurile" toob lavale Eesti parimad muusikud ja oodatuimad duetid

Heategevuslikul kontserdil „Laulud sõdurile” astuvad ülesse Eesti parimad muusikud. Tallinnas Mereväe Miinisadamas toimuval kontserdil on laval Tanel Padar, Liisi Koikson, Marko Matvere, Jüri Pootsmann, Elina Born, Toomas Uibo, Eleryn Tiit, Kéa ning Kaitseväe orkester dirigent Teet Raiki juhatusel. Publikuni jõuab kontsert 22. juuni õhtul Kanal 2 ja Postimees veebi vahendusel.
Loe lisaks

Arhiiv